Напишіть нам

Новини

SMART EXPORTS #5: ДОБРОВІЛЬНА СЕРТИФІКАЦІЯ ТА КОРПОРАТИВНА СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

07 Червня 2017

Процес експорту сповнений обов’язкових вимог та жорстко регламентованих норм. Проте існує цілий спектр добровільних практик – наприклад, деякі види сертифікації та дотримання норм корпоративної соціальної відповідальності. Тож експортери часто постають перед питанням, чи варто інвестувати час та ресурси, щоб відповідати «необов’язковим» стандартам та чи допоможе це їхньому бізнесу на міжнародних ринках.

Чи потрібна вам добровільна сертифікація, на які стандарти звернути увагу та як на ваш успіх може вплинути корпоративна соціальна відповідальність, дізнаємося під час п’ятого та останнього в цьому сезоні заходу серії Smart Exports «Добровільна сертифікація та корпоративна соціальна відповідальність», який відбудеться 15 червня 2017 року о 10:00 в Счастье HUB (вул. Паньківська, 14).

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/aMYK78oEekuZjRWa2.  Кількість місць обмежена – поспішайте зареєструватися.

Програма:

  • Переваги сертифікації за стандартами, що визнає GFSI.
  • Вимоги міжнародного, європейського та українського законодавства.
  • Глобальна ініціатива із безпечності харчових продуктів.
  • Основна різниця між стандартами BRC Food, IFS Food та схемою сертифікації FSSC 22000.
  • Який із стандартів найкраще обрати для Вашого підприємства.
  • Побудова системи корпоративної сталості: підхід заснований на фактах

Спікери:

Уляна Литвин – провідний аудитор та тренер ТОВ “ІСОКАР Україна”. Близько 150 проведених аудитів у відповідності до міжнародних стандартів у різних галузях виробництва – FSSC 22000, BRC Food, IFS Food, ISO 22000, ISO 9001, BRC Consumer Products. Близько 100 проведених тренінгів за темами: GMP/GHP – програми-передумови побудови НАССР, вимоги до маркування, простежуваність, відклик/вилучення продукту; впровадження НАССР; стандарти IFS Food, FSSC 22000, BRC Food, ISO 22000, ISO 9001.

Ростислав Курінько – консультант, фахівець в області корпоративної соціальної відповідальності (КСВ), сталого розвитку, соціально відповідального інвестування, нефінансової і інтегрованої звітності. Офіційний тренер Глобальної ініціативи зі звітності у сфері сталого розвитку (GRI), кваліфікований консультант з КСВ Програми ділових консультацій ЄБРР, сертифікований випускник Академії соціально відповідального інвестування ООН.

Назад до новин