Напишіть нам

Матеріали

Тут Ви маєте змогу подивитися останні матеріали, які були презентовані експертами ITFC на різних заходах

Дослідження «Портрет українських жінок-підприємниць» реалізовувалося шляхом індивідуальних інтерв’ю та опитування з власницями бізнесу в різних сферах економіки. Результати дослідження демонструють ситуацію з наступних напрямів: бар’єри та можливості участі жінок в економіці; економічну участь внутрішньо переміщених осіб; нові реалії через обмеження внаслідок пандемії COVID-19 - особливості роботи в Інтернеті та доступу до віддалених робочих місць; ґендерно чутливі системи соціального захисту

Дивитись Pdf

Work Book - створений для власників і менеджерів ММСП та фахівців з управління бізнес-проєктами

Дивитись Pdf

Економічне дослідження областей України (Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, Київська, Львівська). Реалізовано експертами Українського центру сприяння інвестиціям та торгівлі (ITFC) за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ)

Дивитись Pdf

Жінки в науці. Традиційно у третю суботу травня, в Україні святкують день науки. На честь нього Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі підготував матеріал про жінок у науковому світі.

Дивитись Pdf

Актуальні потреби українських експортерів щодо підтримки їх діяльності на європейському та інших зарубіжних ринках. Український центр сприяння інвестиціям і торгівлі (ITFC) на замовлення UBTA провів опитування, що стосується актуальних потреб українських експортерів щодо підтримки їх діяльності на європейському та інших зарубіжних ринках та ідентифікував ці проблеми та перешкоди.

Дивитись Pdf

Аналіз зовнішньої торгівлі ЄС-Україна

Дивитись Pdf

Практичний посібник з експорту одягу та взуття до Європейського союзу. Розроблено командою Українського центру сприяння інвестиціям та торгівлі (ITFC) за підтримки Посольства Нідерландів в Україні за запитом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Офісу з Просування Експорту.

Дивитись Pdf

Legal Regulation and Institutional Integration of Foreign Trade Policy of Ukraine - представлено під час Круглого столу з питань зовнішньої торговельної політики України 7 квітня 2015.

Дивитись Pdf

Negotiating FTAs: The Importance of Active Business Involvement - представлено на Форумі "Експорт. Друге дихання" 10 квітня 2015

Дивитись Pdf