Напишіть нам

Новини

UBTA переводить діяльність в онлайн-формат

05 Травня 2020

Чи є бізнес після COVID-19? Так, якщо він перейшов у онлайн. Пандемія запустила потужний механізм діджиталізації всього світу і змусила бізнеси активізувати свою комунікацію в онлайн-просторі. 
 
Ukrainian Business & Trade Association запускає свою діяльність у онлайн-форматі та відкриває сторінки в соціальних мережах:
 
Приєднуйтесь та отримуйте оперативні бізнес-новини з європейських ринків від членів та партнерів Асоціації.

Читати далі
Women Biz Camp

Women Biz Camp

24 Квітня 2020

Три дні, шість напрямків та повний апгрейд твого бізнесу! Саме так, це WomenBiz Camp в новому форматі. Безкоштовний навчальний онлайн-табір, створений з метою підтримки жіночого підприємництва в Україні

Читати далі
Successful story of Sofia Terebova - Business Camp for Women's participant

Successful story of Sofia Terebova - Business Camp for Women's participant

06 Квітня 2020

My bakery, March&Co, produces desserts including cakes, cupcakes, cookies and pies.  
 
I've just moved into new premises, so I am currently rearranging production. The most important thing for me are the quality products I use; natural butter, Belgian chocolate, almond flour, fresh eggs — everything you'd feed your own child. These sweets turn out to be a bit more expensive, but my clients know they are buying high-quality products for their families. 

Читати далі
Чому варто відвідати «Business Camp for Women»?

Чому варто відвідати «Business Camp for Women»?

26 Грудня 2019

#Тиможешвсе — із таким мотивом у Києві втретє відбулося п’ятиденне навчання для жінок-підприємиць «Business Camp for Women». Впродовж 9-13 грудня 2019 року він об'єднав двадцять п’ять учасниць всіх вікових категорій зі всієї України. У програмі заходу - лекції та семінари від професіоналів з комунікацій, маркетингу, роботи в соціальних мережах, фінансів, інвестування, юриспруденції та ведення переговорів, а ще - знайомство з діяльністю підприємства «Лізоформ Медікал» під керівництвом Олени Жук.

Читати далі
Український експортний тиждень – 2019

Український експортний тиждень – 2019

05 Червня 2019

3-5 червня 2019 року представники Українського центру сприяння інвестиціям та торгівлі (ITFC) Олена Кудляк та Ірина Титарчук взяли участь в «Українському експортному тижні – 2019».

Читати далі

Експортна стратегія для сектору машинобудування

31 Травня 2019

29 травня 2019 року представники Українського центру сприяння інвестиціям та торгівлі (ITFC) Олена Кудляк та Ірина Титарчук взяли участь у V засіданні Робочої групи з формування стратегій розвитку міжнародної торгівлі та аналізу їх реалізації Ради з міжнародної торгівлі.

Читати далі
ITFC завершив роботу над дослідженням

ITFC завершив роботу над дослідженням "Multisector Market Study West Ukraine" для Посольства Королівства Нідерландів в Україні

09 Серпня 2018

У серпні 2018 року, Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі (ITFC) завершив роботу над дослідженням "Multisector Market Study West Ukraine". Дослідження виконувалось на замовлення Посольства Королівства Нідерландів в Україні та передбачало аналіз економічної привабливості та інвестиційного потенціалу семи західних регіонів України (Львівський, Тернопільський, Чернівецький, Івано-Франківський, Луцький, Рівненський, Закарпатський регіони) з метою визначення можливостей потенційного співробітництва між українськими та голландськими компаніями.

Очікуваний результат дослідження - це підвищення інтересу нідерландських компаній до ведення бізнесу в Західних областях України та сприяння розвитку приватного сектору регіонів.

Читати далі