Напишіть нам
Contact us
  • Побудований в Україні літак Ан-225 Мрія, найбільший літак у світі
    Побудований в Україні літак Ан-225 Мрія, найбільший літак у світі
  • 27 червня 2014 року у Брюсселі Угода про асоціацію між Україною та ЄС була підписана головами країн-членів ЄС та Президентом України Петром Порошенко.
    27 червня 2014 року у Брюсселі Угода про асоціацію між Україною та ЄС була підписана головами країн-членів ЄС та Президентом України Петром Порошенко.
  • Зона вільної торгівлі Україна-ЄС почала діяти з 1 січня 2016 року
    Зона вільної торгівлі Україна-ЄС почала діяти з 1 січня 2016 року

Хто ми

Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі (ITFC) є незалежною некомерційною організацією. ITFC слугує експертною платформою поєднуючи експертів, що спеціалізуються на питаннях інвестицій, торгівлі і торговельної політики з міжнародним досвідом та розуміння місцевої специфіки ведення бізнесу.

Читати далі

Перша торговельна місія до Нідерландів онлайн: новий формат розширення експортних можливостей для МСП харчової промисловості

28 Вересня 2020

Торговельну місію онлайн до Королівства Нідерландів для українських виробників харчової промисловості провели Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), ГО «Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі» (ITFC) та ДУ «Офіс з просування експорту в Україні» 21-25 вересня 2020 року. Обмеження через пандемію COVID-19, підштовхнули організаторів трансформувати даний захід та перевести його онлайн, що в Україні відбувається вперше.

Читати далі

bbb

14 Червня 2021

Читати далі

Календар наступних подій

Більше подій