Напишіть нам

Новини

Угода про асоціацію від А до Я - досвід першопрохідців

27 Березня 2015

Після підписання знакової у всіх відношеннях Угоди Асоціація правників України розпочала серію заходів, присвячених майбутнім змінам у правовій сфері внаслідок підписання Угоди про асоціацію України з ЄС.
 
«Ми розглядали очікувані зміни в корпоративному праві, в інтелектуальній власності, у сфері АПК, зовнішньої торгівлі тощо, а провідні експерти галузі надавали нам поради, як читати та трактувати відповідні положення», — окреслив роботу АПУ у цьому напрямі Президент Асоціації Денис Бугай.
«З моменту, коли Угода про асоціацію стала частиною нашої правової дійсності, пройшло півроку. Ми вже маємо перший успішний досвід практичного застосування положень Угоди, зокрема, щодо експорту товарів, використання режиму преференцій, взаємодії з контролюючими органами. Сьогодні — це одна з основних тем розмови», — прокоментувала Тетяна Сліпачук, президент Українського центру сприяння інвестиціям та торгівлі (ITFC).
 
Звичайно, правникам, які відвідали конференцію, цікаво почути офіційну інформацію з перших уст: чого очікувати далі, які реформи плануються та яким чином проходитиме гармонізація законодавства на практиці. Про це говорили Валерій П’ятницький, радник Прем’єр-міністра України, Владислава Рутицька, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції, та П’єтро Поретті, незалежний консультант, експерт ITFC, колишній старший юридичний радник EFTA, як під час робочих сесій конференції, так і в перервах під час невимушеної розмови.
Державні закупівлі, банківська система, інформаційні технології та електронна комерція, торгівля промисловими товарами — представники бізнесу ділилися першим успішним досвідом роботи та застосуванням преференцій, які дає асоціація з Європейським Союзом.
 
Принагідно, висловлюємо вдячність організаційному комітету конференції, а також нашим партнерам, без яких не було б можливим організувати такий корисний та цікавий захід – співорганізатору конференції АПУ, генеральному партнеру – ЮФ Saenko Kharenko, інноваційному партнеру Microsoft, партнерам Arzinger та Astapov Lawyers, партнерам сесії Вaker & McKenzie та Aequo, а також партнеру прийому - ЮФ Asters.
 
За матерілами АПУ

Назад до новин