Напишіть нам

Новини

ITFC провів круглий стіл Digital Ukraine

15 Травня 2015

У кінці квітня 2015 року Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі (ITFC) організував круглий стіл Digital Ukraine. Метою заходу було експертне обговорення одного з законопроектів з пакету Digital Ukraine, що дозволить використовувати хмарні технології у державному секторі.

Учасники круглого столу взяли участь у відкритому обговоренні проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України (щодо обробки інформації в системах хмарних обчислень)», ініційованому Адміністрацією Президента України (АПУ) в рамках пакету Digital Ukraine.

Доповідачами виступили ключові представники державних органів, бізнесу та громадськості: Дмитро Шимків, заступник Глави АПУ; Валерій Фіщук, віце-президент Асоціації «Інноваційний розвиток України»; Денис Гурський, засновник громадської платформи SocialBoost; Олександр Риженко, голова Державного агентства з питань електронного урядування в Україні; Марія Горностай, радник АПУ; Тетяна Сліпачук, голова ITFC та інші.

«Запровадження хмарних технологій – необхідний стратегічний крок для розвитку електронного урядування в Україні», - зазначила Тетяна Сліпачук, голова  ITFC та модератор круглого столу.

Ми високо цінуємо внесок експертів та громадськості. Усі коментарі та пропозиції подані до робочої групи законопроекту. 

Назад до новин