Напишіть нам

Новини

Співробітництво між Центром сприяння торгівлі та інвестиціям та Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка

25 Червня 2015

15 червня 2015 р. Центр сприяння інвестиціям та торгівлі та Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка уклали договір про партнерство.

Договором передбачається офіційне встановлення партнерських відносин та узгодження питань всебічного співробітництва за участю експертів та адміністрації Центру, викладачів та студентів Інституту. 

Формами реалізації партнерства будуть організація та проведення спільних заходів (в т.ч. таких, що спрямовані на підвищення рівня навчально-виробничої бази для студентів-міжнародників) зокрема, конференцій, круглих столів, лекцій експертів Центру. Окрім того, йдеться про допомогу Центру в організації стажування студентів Інституту в органах державної влади України.

Домовлено, що наприкінці липня - початку серпня ц.р. на базі Інституту мають відбутися два перших спільних заходи – круглі столи «Географія зон вільної торгівлі України» та «Взаємодія Української держави і бізнесу у врегулюванні торговельних суперечок в рамках СОТ». 

Назад до новин