Напишіть нам

Новини

Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі (ITFC) прийняв участь у засіданні Ради з міжнародної торгівлі при Кабінеті Міністрів України

18 Квітня 2018

17 квітня, Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі (ITFC) прийняв участь в установчому першому засіданні Ради з міжнародної торгівлі при Кабінеті Міністрів України під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва, за участю заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі - Торгового представника України Наталії Микольської.

Рада з міжнародної торгівлі є одним з елементів системи державної підтримки та просування експорту, створення та запуск якої передбачено Експортною стратегією України. До її складу входять представники органів виконавчої влади, секторальних та бізнес-асоціацій, народні депутати, експерти та представники громадськості.

Відповідно до Положення про Раду з міжнародної торгівлі, у рамках її діяльності утворюється 5 робочих груп: зі спрощення процедур торгівлі; з просування експорту; формування стратегій розвитку міжнародної торгівлі та аналізу їх реалізації; з покращення системи митно-тарифного регулювання та торговельного захисту; спеціальна робоча група з моніторингу торговельних відносин з РФ. Представники ITFCувійшли до двох робочих груп: з просування експорту та формування стратегій розвитку міжнародної торгівлі та аналізу їх реалізації.

Назад до новин