Напишіть нам

Новини

Участь ITFC у ІІІ Міжнародній конференції жінок-підприємниць у Чернігові

07 Вересня 2018

5-6 вересня 2018 року за підтримки ЄБРР в Україні Центром підтримки бізнесу при Чернігівській ТПП було організовано щорічну ІІІ Міжнародну конференцію жінок-підприємниць у м. Чернігів.

Девізом цьогорічного заходу було обрано «Драйв. Енергія. Успіх!». До участі в конференції було запрошено керівників європейських асоціацій жінок-підприємниць та успішних бізнес-леді Німеччини, Швеції та Молдови. В програмі заходу — виступи лідерів, обмін досвідом, а також майстер-класи.

Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі (ITFC) в особі Виконавчого директора, Олени Кудляк, долучився до проведення дискусій на тему жінок-підприємниць в Україні. Крім того, Олена Кудляк виступила перед аудиторією на тему «Жіноче підприємництво: Світові тенденції та Україна», закликавши таким чином учасниць до обговорення можливостей українок в рамках сучасних трендів.  

Унікальність даної Конференції полягає насамперед в її прикладній складовій. Ця конференція стала вже третьою в такому форматі, коли успішні представниці бізнес-спільноти Чернігівщини та Європи обмінялись досвідом, ідеями й досягненнями у веденні бізнесу, а також отримали нові знання та практичні навички, орієнтуючись на досвід європейських країн.

Назад до новин