Напишіть нам

Новини

Чому варто відвідати «Business Camp for Women»?

26 Грудня 2019

#Тиможешвсе — із таким мотивом у Києві втретє відбулося п’ятиденне навчання для жінок-підприємиць «Business Camp for Women». Впродовж 9-13 грудня 2019 року він об'єднав двадцять п’ять учасниць всіх вікових категорій зі всієї України. У програмі заходу - лекції та семінари від професіоналів з комунікацій, маркетингу, роботи в соціальних мережах, фінансів, інвестування, юриспруденції та ведення переговорів, а ще - знайомство з діяльністю підприємства «Лізоформ Медікал» під керівництвом Олени Жук.

 

Чому слід відвідати «Business Camp for Women», діляться його учасниці:

1. Бізнес кемп – справжній поштовх до створення власної справи

Валерія Антоніу, 22 роки, м. Одеса. Дівчина хоче розпочати бізнес зі створення екологічно чистого бетонного декору, зокрема горщиків для рослин:

«Кемпом я дуже задоволена: їхала на нього лиш з ідеєю та «ескізом» проекту, а по закінченні маю чітку картину того, як треба діяти, аби перетворити ідеї та ескізи у справжній бізнес. Звісно, ще треба буде добре все продумати, опрацювативесь масив отриманої інформації, але що можна однозначно сказати вже зараз, так це те, що бізнес-табір - це справжній поштовх достворення власної справи. Рекомендую його всім дівчатам, які мріють мати власну справу, але не зовсім розуміють, з чого почати і потребують професійних настанов. Результат від кемпу бачу не лише в лекціях, які, безумовно, були дуже корисними, а й у знайомстві з учасницями та спікерками. Ця спільнота надихає, допомагає і, водночас, є джерелом нового досвіду».

 

Оксана Хрящевська, 45 років, м. Київ. Спізасновниця компанії, що надає консалтингові послуги з оцінки нафтогазового потенціалу ділянок на основі аналізу геолого-геофізичних даних. Другий напрямок роботи компанії — інтенсифікація припливу нафти/газу шляхом очищення продуктивних пластів екологічним реагентом авторської розробки:

«Враження від бізнес-кемпу найкращі. Його тепла і дружня атмосфера сприяє відкритому і довірливому обговоренню наболілих питань.  Системність і глибина розгляду різних бізнес-тем вражає і допомагає оцінити свою справу з різних позицій. І це цінно! Щиро рекомендую кемп усім жінкам, які займаються бізнесом або лише збираються його розпочати».

 

2. Можливість «побачити вживу та потримати за руку людину, що змогла»

Марина Кондратенко, 30 років, м. Чернігів. Разом з колегою хочуть створити тренінгову компанію. Серед послуг – тренінги з продажів, розвитку soft skills, спеціальні курси для управлінців та індивідуально-психологічне консультування власників бізнесу:

«Для мене кемп став справжнім ковтком свіжого повітря! Найціннішим стало спілкування з учасницями з різних міст, атмосфера успіху та постійне відчуття того, що якщо вони змогли, то зможеш і ти. Для мотивації тих, хто тільки починає шлях підприємця, дуже важливою є ця унікальна можливість побачити вживу та потримати за руку людину, що змогла! Як тренер, я завжди дуже вимоглива до спікерів. На кемпі мій внутрішній критик не те, що спав — він аплодував стоячи! Однозначно раджу всім, хто свідомо обрав непростий проте вдячний шлях втілення своєї мрії, відвідати «Business Camp for Women».

 

3. «Таке враженняніби в тебе відкривається друге дихання». Бізнес-кемп — це атмосфера мотивації та перезавантаження, які отримуєш лише тут

Анна Морозова, 38 років, м. Київ. Вирощує і продає часник:

«Таке враження, ніби в тебе відкривається друге дихання. Бізнес-кемп – це набір всього, що вам може бути потрібно для того, аби розпочати власну справу, і все це зібрано в одному місці! Раджу подаватись на участь у бізнес-кемпі як початківцям, так і підприємицям з досвідом. Це дуже корисно!»

 

Олена Петренко, 34 роки, м. Київ. Впродовж трьох років виробляє корисні солодощі:

«Кемп дав поштовх йти далі, офіційно реєструвати свій бізнес і досягати більшого. Раджу його відвідати, перш за все, задля перезавантаження. Участь в кемпі розплющує очі і допомагає поглянути на свій бізнес по-іншому».

 

Вікторія Тимошик, 41 рік, м. Бровари, Київської області. За фахом психотерапевтка, працює з людьми, які переживають кризу, втрату, зазнали психологічної або фізичної травми:

«Кемп для мене був надзвичайно мотивуючим. Бізнес-табір дав достатньо розуміння та орієнтири куди рухатися далі. Жіноча атмосфера виявилась цілющою. Я вже порадила бізнес-кемп своїм знайомим і дехто навіть надіслав заявку!».

 

«Business Camp for Women» — проєкт підтримки жінок-підприємиць та тих, які лише планують розпочати власну справуреалізується Громадською організацією «Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі» в рамках грантової діяльності Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

У 2020 році відбудуться ще три табори, тому не пропусти можливість — реєструйся і #кемпінгуйзкористю: https://forms.gle/yYgnDrTqSrnA85vTA

 

Галина Кучманич,

позаштатна журналістка,

учасниця «Business Camp for  Women»

 

 

Дисклеймер:

Проєкт «Business Camp for Women» став можливим завдяки підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Конкурентоспроможна економіка України». Навчальні програми бізнес-кемпів, думки тренерів та учасниць не обов’язково відображають погляди Агентства США з міжнародного розвитку або уряду Сполучених Штатів Америки.

Назад до новин