Напишіть нам

Новини

Онлайн бізнес-табір з розвитку власної справи для жінок

15 Червня 2020

11-13 червня  2020 року, Програма USAID«Конкурентоспроможна економіка України» та ГО «Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі» (ITFC) провели навчальний бізнес-кемп в онлайн-форматі для жінок – Women Biz Camp.

Онлайн бізнес-табір для жінок-підприємниць зібрав 26 учасниць з 9-ти областей України – Черкаської, Миколаївської, Івано-Франківської, Одеської, Херсонської, Луганської, Донецької, Запорізької та Київської, – які працюють у сферах сільського господарства, легкої промисловості,  виробляють меблі, надають послуги у сфері ІТ та розвивають соціальне підприємництво. Учасниці мають діючий бізнес, проте потребують вдосконалення знань та навичок для його ведення бізнесу. Бізнес табір дає можливість ознайомитись із фінансовими та юридичними питаннями ведення бізнесу, розробкою та імплементацією маркетингової стратегії, налагодженням комунікацій та просування власного бренду. А окрема рубрика – «Діалог з виробниками»,  дає учасницям можливість поспілкуватися з представниками різних торговельних мереж та онлайн-платформ, щоб розширити канали збуту своєї продукції.

«Women Biz Camp» – це програма інтенсивного занурення у професійне середовище жінок-підприємниць та розвиток навичок у веденні бізнесу. Бізнес-кемпи об’єднують жінок різного віку та мають на меті заохочення до розвитку бізнес-ідей шляхом створення бізнес-стартапів та МСП, реалізації професійного потенціалу жінок.

«Women Biz Camp» має на меті розвиток лідерських якостей та мотивацію реалізувати себе у різних сферах життя, від економіки до політики. Цього разу до бізнес кемпу для жінок долучилася Заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлана Панаіотіді, яка поділилася власним досвідом використання можливостей та потенціалу жінки у реалізації державної економічної політики у сфері безпеки та оборони.

Світлана Панаіотіді зазначила: «У 2019 році показник глобального гендерного розриву склав 68,6 %, якщо говорити про Україну, то тут він становить - 72,2 %. Відповідно до стереотипів, що вкоренилися у суспільстві, більшість людей вважають, що є «жіночі» та «чоловічі» сфери діяльності, і що переважно «жіночими» напрямками є освіта, торгівля та сфера послуг. Проте не варто забувати, що жінки мають такі самі права, як і чоловіки, щодо розвитку свого потенціалу, та можуть вирішувати і питання державної ваги. Взагалі, у сучасному світі формується нове бачення демократичного суспільства, з урахуванням зростання ролі жінок у діяльності органів державної влади та місцевому самоврядуванні. На власному досвіді скажу, що жінки можуть обіймати керівні посади в державних органах влади та займатися «нетиповими» для них питаннями, такими як формування та реалізація державної військово-промислової політики та впровадження державної економічної політики у сфері безпеки та оборони».

Заступниця керівника Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» Олеся Залуська зазначила: «Підприємництво - це сміливість та ризик, а ще - це розвиток та успіх! Бачу чимало історій успіху жінок в українському малому та середньому бізнесі, та цих історій має бути більше! Саме тому ми підтримуємо жіноче підприємництво в Україні - бізнес-кемпи, гранти для підприємниць та менторство. Навчайся, кооперуйся з новими бізнес-партнерами та розширюй власну справу».

Теоретичні та практичні сесії для отримання знань та навичок за основними напрямами розвитку бізнесу проведуть CEO Practicum Ірина Тітаренко, управляюча партнерка компанії DEXTRA law&finance firm Ольга Закутій, виконавча директорка ITFCІрина Титарчук, співвласниця та керівниця майстерні маркетингу МАТЕ Галина Янишівська тощо.

«Women Biz Camp» - чудовий майданчик для розвитку hard & soft skills у веденні підприємницької діяльності та розкритті власного потенціалу, крок до розширення можливостей жінок через їх підтримку в різних сферах та на різних рівнях.

«Women Biz Camp» реалізовує Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі - ITFC за підтримки Програма USAID«Конкурентоспроможна економіка України»

Назад до новин