Напишіть нам

Новини

ITFC підтримав студентські команди для участі у ELSA Moot Court Competition по законодавству СОТ

06 Березня 2015

5 березня у приміщенні American Chamber of Commerce відбувся перший публічний захід ITFC - тренінгова сесія ELSA Moot Court Competition on WTO Law. Команди з Київського національного університету ім. Шевченка та Києво-Могилянської академії аргументовано представили свої позиції та, за свідченням експертів, продемонстрували високу готовність до регіональних раундів змагань. 
 
Аналізували аргументи команд поважні експерти, серед яких радник Sayenko Kharenko Наталія Микольска, головний редактор Ольга Усенко, старший юрист Sayenko Kharenko Андрій Заблоцький, завідувач кафедри  КНЕУ ім. Гетьмана професор Андрій Омельченко та торговий комісар Посольства Канади в Україні Клінт Мартін.
 
«На нашу думку, проведення такого тренінгу для студентів досвідченими фахівцями, що спеціалізуються на питаннях міжнародної торгівлі, стане добрим стимулом та натхненням для перемоги у Європейському регіональному змаганні», - зазначила виконавчий директор ITFC Юлія Осмоловська.
 
Обидві команди братимуть участь у Європейському регіональному раунді 11-15 березня 2015 року, м. Бухарест, Румунія та 23-27 березня 2015 року, м. Халле, Німеччина. Нагадаємо, що реєстраційний збір для участі команд в цьогорічних змаганнях був профінансований ITFC.

Назад до новин