Напишіть нам

Новини

Successful story of Sofia Terebova - Business Camp for Women's participant

06 Квітня 2020

My bakery, March&Co, produces desserts including cakes, cupcakes, cookies and pies.  
 
I've just moved into new premises, so I am currently rearranging production. The most important thing for me are the quality products I use; natural butter, Belgian chocolate, almond flour, fresh eggs — everything you'd feed your own child. These sweets turn out to be a bit more expensive, but my clients know they are buying high-quality products for their families. 

Читати далі
Чому варто відвідати «Business Camp for Women»?

Чому варто відвідати «Business Camp for Women»?

26 Грудня 2019

#Тиможешвсе — із таким мотивом у Києві втретє відбулося п’ятиденне навчання для жінок-підприємиць «Business Camp for Women». Впродовж 9-13 грудня 2019 року він об'єднав двадцять п’ять учасниць всіх вікових категорій зі всієї України. У програмі заходу - лекції та семінари від професіоналів з комунікацій, маркетингу, роботи в соціальних мережах, фінансів, інвестування, юриспруденції та ведення переговорів, а ще - знайомство з діяльністю підприємства «Лізоформ Медікал» під керівництвом Олени Жук.

Читати далі
Український експортний тиждень – 2019

Український експортний тиждень – 2019

05 Червня 2019

3-5 червня 2019 року представники Українського центру сприяння інвестиціям та торгівлі (ITFC) Олена Кудляк та Ірина Титарчук взяли участь в «Українському експортному тижні – 2019».

Читати далі

Експортна стратегія для сектору машинобудування

31 Травня 2019

29 травня 2019 року представники Українського центру сприяння інвестиціям та торгівлі (ITFC) Олена Кудляк та Ірина Титарчук взяли участь у V засіданні Робочої групи з формування стратегій розвитку міжнародної торгівлі та аналізу їх реалізації Ради з міжнародної торгівлі.

Читати далі
ITFC завершив роботу над дослідженням

ITFC завершив роботу над дослідженням "Multisector Market Study West Ukraine" для Посольства Королівства Нідерландів в Україні

09 Серпня 2018

У серпні 2018 року, Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі (ITFC) завершив роботу над дослідженням "Multisector Market Study West Ukraine". Дослідження виконувалось на замовлення Посольства Королівства Нідерландів в Україні та передбачало аналіз економічної привабливості та інвестиційного потенціалу семи західних регіонів України (Львівський, Тернопільський, Чернівецький, Івано-Франківський, Луцький, Рівненський, Закарпатський регіони) з метою визначення можливостей потенційного співробітництва між українськими та голландськими компаніями.

Очікуваний результат дослідження - це підвищення інтересу нідерландських компаній до ведення бізнесу в Західних областях України та сприяння розвитку приватного сектору регіонів.

Читати далі
ITFC презентував перші результати дослідження під час Нідерландсько-Українського бізнес-форуму

ITFC презентував перші результати дослідження під час Нідерландсько-Українського бізнес-форуму

26 Червня 2018

25 червня у м. Тернопіль, за участі Надзвичайного та Повноважного посла Королівства Нідерландів в Україні Еда Хукса, розпочав роботу Нідерландсько-Український бізнес-форум «Співробітництво з Нідерландами» та «Виробництво та переробка овочів, фруктів та ягід», участь у якому взяли нідерландські компанії та їх офіційні представники в Україні, що працюють у галузях рослинництва, тваринництва, харчової та легкої промисловості, енергоефективності, сфери послуг тощо.

На замовлення Посольства Королівства Нідерланди, ITFC було підготовлено першу частину дослідження бізнес-потенціалу західних регіонів України, результати якого були представлені на бізнес-форумі. Основною метою дослідження було проаналізуватипоточний стан досліджуваних агропродовольчих та промислових секторів,  виявлення перешкод, що стримують розвиток бізнесу в даних секторах і регіонах та визначення потенційних шляхів співпраці українського бізнесу з голландським.

Читати далі
ITFC прийняв участь у ІІІ Форумі інвестицій та експорту Чернігівщини

ITFC прийняв участь у ІІІ Форумі інвестицій та експорту Чернігівщини

25 Червня 2018

16 травня успішно завершив свою роботу ІІІ Форум інвестицій та експорту Чернігівщини, що зібрав біля 200 учасників: представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, органів із просування експорту та залучення інвестицій, представники дипломатичних установ, міжнародних фінансових інституцій, вітчизняні та закордонні експерти, бізнес-спільнота. Організаторами виступили Чернігівська обласна державна адміністрація, Чернігівська регіональна торгово-промислова палата та Агенція Регіонального Розвитку області.

Запрошеним спікером від Українського Центру сприяння інвестицій та торгівлі (ITFC) була Олена Кудляк – виконавчий директор центру.

Читати далі